banner 468 x 60px
Dnes má meniny Oldrich, gratulujeme.
Čo: Pridať inzerát
banner 200x200

Casualplay S4 Titanium

casualplay_s4_titanium_qyxbl.jpg
casualplay_s4_titanium_yqcqq.jpg casualplay_s4_titanium_yqcqq.jpg casualplay_s4_titanium_sojmx.jpg casualplay_s4_titanium_sojmx.jpg casualplay_s4_titanium_1d4vb.jpg casualplay_s4_titanium_1d4vb.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
POČET ZOBRAZENÍ: 495
Cena
250,00 €

Predám kočík casualplay S4 Titanium, farba bordová po jednom dieťati používaný rok. Je to trojkombinácia, vajíčko Baby zero so sieťkou proti hmyzu a novorodenecká vložka, ktorú možno pripevniť okolo hlavičky babätka. Vajíčko môžete použiť aj ako autosedačku alebo nakliknúť na konštrukciu ako vaničku keď sa ide nakupovať do nákupných centier. Vanička (hlboká časť) bola používaná päť mesiacov, vajičko zhruba štyri krát ako autosedačka a športová časť bola používaná asi 8 mesiacov. Ku kočíku sú komplet doplnky ako pumpa na kolesá, pláštenka,sieťky, podložka, nánožník a iné príslušenstvo. Dodám k tomu aj rukavicu na rukoväť.Kočík je vo veľmi dobrom, vynikajúcom stave.
Ak by ste mali záujem mám ešte po dcérke k odpredaju prechodný fusak ružovo-bielej farby zn.EMITEX za 20,- Eur

Vlastnosti
Typ: Predaj
Rubrika: Kočíky
Lokalita: Šaľa
Dátum pridania: 09.10.2015 13:59
Inzerent
contact
Kontaktná osoba: mauglie121112
Tel/Mobil: 0944911230
Email: jarmila.lehotska@gmail.com
banner 728 x 90px
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
SEO FRENDLY Valid XHTML 1.0 Strict
TATO STRÁNKA JE XHTML 1.0 STRICT VALIDNÁ
PARTNERI STRÁNKYotaznik.sk